Nakon što je jučer sa svjetskim boksačkim prvakom Stjepanom Božićem posjetio vrtćc za djecu s teškoćama u razvoju «Latica», gradonačelnik Živko Kolega, zajedno sa svojim zamjenikom dr. Radom Škaricom, u Maloj je vijećnici Grada Zadra upriličio primanje za Stjepana Božica i Damira Zrilića, glavnog organizatora meča na kojemu je Božić, prije 15-tak dana, pred prepunim Jazinama, obranio titulu svjetskog prvaka.

Čestitavši mu na obrani svjetskog naslova, gradonačelnik Kolega zahvalio je Božicu što je za održavanje tog spektakularnog meča izabrao Zadar, grad koji sustavno ulaže u sport, financiranjem športskih klubova, izgradnjom igrališta po mjesnim odborima, ali i gradnjom kapitalnih objekata poput zatvorenog plivališta i višenamjenske dvorane na Višnjiku.

U razgovoru s čelnicima Grada, Stjepan Božic predložio je zajedničku organizaciju boksačkog meča na otvorenom u srcu turističke sezone 2006., kao svojevrsnu atrakciju s namjerom sadržajnog obogaćivanja turističke ponude Zadra, što su gradonačelnik i njegov zamjenik sa zadovoljstvom prihvatili i dogovorili daljnji angažman na realizaciji ove ideje.