Sastanak s Maticom umirovljenika

Zamjenik gradonačelnika Zvonimir Vrančić  primio je danas predstavnike Matice umirovljenika Zadarske županije; predsjednika Milivoja Dujelu, dopredsjednika Tomislava Pavića  i tajnika Duška Vukovića.  Izrazili su zahvalili za brigu i  osjetljivost koju Grad pokazuje prema umirovljenicima i udrugama s područja Grada Zadra, koji, uostalom, predstavljaju veliku većinu umirovljenika unutar MUZŽ-e. Također su izrazili i zadovoljstvo, što Grad i pored smanjivanja prihoda odlukama  državne vlasti nije pribjegao restrikcijama i  smanjivanju pogodnosti za umirovljenike.
Predstavnici umirovljenika izrekli su svoje uvjerenje i nadu da će se Grad i ubuduće prema  umirovljenicima odnositi s potrebnom pažnjom i brigom za njihovo djelovanje,  osobito za programe umirovljeničkih udruga, koji u znatnoj mjeri vrlo uspješno realiziraju i tako upotpunjuju svoj društveni život upražnjavajući različite aktivnosti unutar svojih udruga.