Sastanak gradonačelnika s predstavnicama Udruge „Oko Jadrana“

U utorak, 8. veljače u 11.00 sati gradonačelnik se sastao s predsjednicom Udruge za promicanje hrvatsko-češko-slovačkih odnosa  „Oko Jadrana“, Monikom Sunara i potpredsjednicom Barborom Veselić koje su u ime Udruge željele prezentirati  njihov program vezan za razvoj hrvatsko-češko-slovačkih odnosa za 2022. Godinu.

Aktivnosti Udruge „Oko Jadrana“, koje su zbog pandemije bile nešto manjeg intenziteta, trebale bi  tijekom 2022. godine ponovo biti brojnije i jedna od prvih sljedećih trebala bi biti izložba na poticaj veleposlanstva Slovačke koja bi se održala u proljeće u Zadru.

Gradonačelnik je izrazio zadovoljstvo zbog današnjeg susreta i najave budućih događanja kojima se obogaćuje ukupna kulturna ponuda grada te zahvalio i na promociji koju svojim djelovanjem rade na dobrobit  svih triju naroda, češkog, slovačkog i hrvatskog.