Privremena regulacija prometa

U sklopu izvođenja radova tvrtke Strabag d.o.o. na  izgradnji javnog sustava odvodnje po projektu „Zaštita vodocrpilišta Bokanjac: Gravitacijski kolektori odvodnje otpadnih voda i CP "Bokanjac" s pripadajućim tlačnim cjevovodom u gradu Zadru“, prema planu vrši se asfaltiranje habajućim (završnim) asfaltnim slojem kako slijedi:

• 25. travnja 2023. godine dovršeno je asfaltiranje: - Ulica Davorina Bazijanca i Ulica  Alberta Hallera
  • 26. travnja 2023. godine izvest će se asfaltiranje: - Ulica Željka Markovića
  • 27. travnja 2023. godine izvest će se asfaltiranje: - Ulica Marijane Radev
  • 28. travnja 2023. godine izvest će se asfaltiranje: - ulica Cerodole, dio ulice Put Gaja i dio Put Vrela

Molimo sve sudionike u prometu da obrate pozornost, poštuju privremeno postavljenu signalizaciju i koriste obilazne pravce, te ih molimo za strpljenje i razumijevanje zbog mogućih poteškoća u prometu.

Zahvaljujemo na razumijevanju.