Gradonačelnik Živko Kolega i pročelnik Upravnog odjela za socijalnu skrb i zdravstvo Mario Pešut primili su danas u Maloj vijećnici Grada Zadra sportaše umirovljenike koji su na 5. sportskim igrama u Šibeniku osvojili treće mjesto u šahu i boćanju.
Prestavnici šahovske ekipe su Milan Ciglar, Miljenko Prusac i Tomislav Lukić, a boćari Ivica Puljić, Joso Šimičević i Mirko Barać.
Gradonačelnik im je čestitao na uspjesima i ustrajnosti u bavljenju sportom i u trećoj životnoj dobi, te im uručio prigodne darove.

umirov_002_1225968429.jpg

Primanje za sportaše umirovljenike