Zamjenik gradonačelnika grada Zadra Dražen Grgurović primio je u Gradskoj vijećnici u članove Puhačkog orkestra "Mons. L. Aldrighetti" iz talijanskog prijateljskog grada Soave povodom njihovog uzvratnog posjeta zadarskoj Gradskoj glazbi.

Naime,  prošle godine Gradska glazba Zadar na njihov poziv sudjelovala je na 9. međunarodnoj manifestaciji "Muzika i vino" u gradu Soave te uspješno  predstavila i Grad Zadar i Zadarsku županiju.

Povodom Međunarodnog praznika rada, u subotu, 1. svibnja, Gradska glazba Zadar svirat će budnicu ulicama i trgovima Zadra (s početkom u 9.00 sati) te potom u 11.00 sati na Narodnom trgu održati  promenadni koncert kojeg će svojim nastupom uveličati gostujući Puhački orkestar "Mons. L. Aldrighetti" iz talijanskog grada Soave.

soave_002_1272635347.jpg

soave_005_1272635367.jpg

Primanje za puhački orkestar "Mons. L. Aldrighetti"