Primanje za Luku Banića

Zadranin Luka Banić, powerlifter i trener, pobjednik je svoje kategorije i apsolutni pobjednik Svjetskog natjecanja u bodybuildingu održanom u Kopru u Sloveniji. Tim povodom primili su ga gradonačelnik Branko Dukić i njegov zamjenik Ante Babić. Uz banića, na prijemu su bili i njegovi treneri, Adrijan Marušić i Igor Šokota.
Luka Banić postao je novi svjetski bodybuilding prvak za 2022. godinu na svjetskom prvenstvu  u svojoj kategoriji do 80 kg, a i u apsolutnoj kategoriji. Time je osvojio PRO CARD, odnosno pozivnicu da se ubuduće natječe u profesionalnoj kategoriji.

Gradonačelnik i njegov zamjenik čestitali su na ovom velikom  uspjehu za zadarski sport i izrazili nadu da će ovaih postignuća biti i ubuduće.

Primanje za Luku Banića Primanje za Luku Banića