Zamjenik gradonačelnika Dražen Grgurović i pročelnik za gospodarstvo Alan Kociper primili su danas Hrvoja Rončevića, konobara u hotel-restoranu Niko, dobitnika nagrade Plavi cvijet za 2011. godinu. Glavni ured Hrvatske turističke zajednice u suradnji sa sustavom turističkih zajednica u okviru projekta Volim Hrvatsku, a u svrhu podizanja opće razine kvalitete životnog prostora, očuvanja i unaprjeđivanja turističkog prostora i zaštite okoliša, provodi akciju Plavi cvijet, ocjenjivanje uređenosti turističkih mjesta kao cjeline te pojedinačnih elemenata turističke ponude. Ova nagrada veliko je priznanje Hrvoju Rončeviću, ali i restoranu Niko, čijij reputaciji uvelike doprinosi činjenica da je baš njihov djelatnik odabran za naj-konobara turističke sezone 2011. u cijeloj Hrvatskoj.

Primanje za dobitnika Plavog cvijeta Primanje za dobitnika Plavog cvijeta Primanje za dobitnika Plavog cvijeta Primanje za dobitnika Plavog cvijeta