Najviši predstavnici Hrvatskog vaterpolskog saveza – predsjednik Perica Bukić, izbornik seniorske reprezentacije Ratko Rudić i član dr. Boris Labar, boravili su danas u radnom posjetu zadarskom Vaterpolskom klubu «Zadar 1952». Osim sastanka s vodstvom Kluba te razgledavanja gradilišta novog Športskog centra «Višnjik», u Gradskoj vijećnici Grada Zadra primili su ih i gradonačelnica Ana Lovrin, njen zamjenik dr. Živko Kolega, predsjednik Vijeća Davor Aras te član Poglavarstva za šport Radovan Dunatov.

Izrazivši želju za postizanjem što boljih rezultata u ovom športu, gradski su oci zamolili uvažene goste za pojačani angažman na unapređenju stanja u zadarskom vaterpolu.

Predsjednik HVS-a Perica Bukić iskazao je svoje oduševljenje viđenim stanjem na Višnjiku, odnosno napredovanjem izgradnje zatvorenog plivališta i samim njegovim izgledom te dodao kako vjeruje da će bazen doprinijeti daljnjem napretku zadarskih športova na vodi.