Predbožićno druženje
Gradonačelnik s postrojbom Civilne zaštite

Gradonačelnik Branko Dukić primio je pripadnike postrojbe Civilne zaštite Grada Zadra u Maloj vijećnici. U neformalnom predbožićnom druženju rezimirali su dosadašnji posao koji je postrojba odradila, te zadatke koji ih tek čekaju u 2021.

Gradonačelnik im je zahvalio na velikom angažmanu i pohvalio njihov rad, koji je izuzetno dobro prihvaćen i među građanima.

Postrojba Civilne zaštite opće namjene Grada Zadra kroz cijelo vrijeme od početka epidemije  angažirana je na poslovima provedbe mjera zaštite zdravlja od koronavirusa – stalno dežurstvo u karantenama, nadzor e-propusnica na cestovnim kontrolnim punktovima te nadzor u provođenju svih epidemioloških preporuka na području Zadra od okupljanja na javnim mjestima, preko kontrole športskih i dječjih igrališta do nadzora poslovanja tržnica, trgovina, ugostiteljskih objekata.