Policija proslavila svoj dan

Polaganjem vijenaca kod Središnjeg križa na Gradskom groblju započelo je obilježavanje Dana policije. Među brojnim izaslanstvima, koji su se došli pokloniti svim žrtvama zaslužnima za slobodnu i neovisnu Hrvatsku, vijenac je položilo i izaslanstvo Grada Zadra, predvođeno gradonačelnikom Božidarom Kalmetom, a u pratnji zamjenika Zvonimira Vrančića te pročelnika UO za socijalnu skrb i zdravstvo Marija Pešuta.

Nakon polaganja vijenaca, predstavnici Grada pridružili su se središnjoj proslavi u Policijskom centru Franka Lisice, gdje je upriličen i svečani postroj policijskih službenika. Najzaslužniji službenici su od načelnika Policijske uprave zadarske, Nevena Paškalina, dobili i vrijedna priznanja.