Pokrenuta Facebook stranica Grada Zadra
Najvažnije informacije i obavijesti od sada pratite i na Facebooku Grada Zadra

Grad Zadar od danas ima svoju službenu Facebook stranicu.

Sve važne informacije i obavijesti o aktivnostima u gradu, radovima i projektima kako upravnih odjela tako i ustanova i trgovačkih društva iz svog područja djelovanja mogu se pratiti i na ovoj društvenoj mreži:

Cilj je gradsku upravu učiniti još dostupnijom građanima te doći do još većeg broja ljudi kako bi ih se pravovremeno informiralo o svemu što se u gradu događa, što je važno ili može utjecati na svakodnevni život građana.

Ovo je ujedno još jedan kanal putem kojeg se građani mogu obratiti gradskoj upravi sa svojim upitima i   prijedlozima na koje će dobiti odgovor u što kraćem roku.

Baš kao i do sada, svi građani koji nisu na društvenim mrežama, i dalje se gradskoj upravi mogu obratiti pisanim putem, e-mailom ili pozivom stručnim službama.