Danas su na Višnjiku započeli pripremni radovi za početak izgradnje višenamjenske gradske dvorane i zatvorenog bazenskog plivališta u sklopu budućeg Športskog centra «Višnjik».

Ovi radovi obuhvaćaju pripremu zemljišta za izgradnju, dolazak strojeva te uklanjanje postojećih objekata sa zemljišta.

Na Višnjiku je danas obavljena i primopredaja dokumentacije između Grada Zadra kao investitora i tvrtke «Lavčević» kao izvođača radova na izgradnji višenamjenske dvorane.

Svečano otvaranje radova na izgradnji dvorane i bazena biti će održano za desetak dana, nakon što na sjednici Gradskog vijeća bude izvršena primopredaja dužnosti gradonačelnika s dosadašnjeg gradonačelnika Božidara Kalmete na dosadašnju mu zamjenicu Anu Lovrin.