P O Z I V  za podnošenje prijedloga  za dodjelu nagrada u akciji „Nasmiješeno sunce“ za 2018. godinu
P O Z I V za podnošenje prijedloga za dodjelu nagrada u akciji „Nasmiješeno sunce“ za 2018. godinu

Temeljem članka 5. stavka 3. Pravilnika o dodjeli nagrada u akciji „Nasmiješeno sunce“ („Glasnik Grada Zadra“ broj 13/09, 12/16 i 10/17)  o g l a š a v a  se

P O Z I V

za podnošenje prijedloga

za dodjelu nagrada u akciji „Nasmiješeno sunce“ za 2018. godinu

Akcijom „Nasmiješeno sunce“ se nagrađuju najuspješniji u ostvarenju turističke sezone. Akcijom se ocjenjuje razina uređenosti turističko-ugostiteljskih i uslužnih djelatnosti, kao i kvaliteta usluga koju pružaju, te se posebno ocjenjuje rad djelatnika u pojedinim segmentima usluge.

Pozivaju se fizičke i pravne osobe da podnesu svoje prijedloge za dodjelu nagrada u akciji „Nasmiješeno sunce“ za 2018. godinu.

Prijedlozi se mogu podnositi u sljedećim kategorijama:

1. Najkvalitetniji ugostiteljski objekt:
  • restoran
  • konoba
  • caffe bar
  • noćni bar
  1. novi suvenir
  2. najljepše uređeni izlog trgovine
  3. najuređeniji balkon / vrt
  4. najuređenija benzinska postaja
  5. djelatnik godine
  • najbolji turistički vodič / informator
  • najbolji kuhar
  • najbolji konobar
  • najbolji prodavač
  • najbolji policajac / inspektor
  • najbolji čistač
  • najbolji djelatnik turističke agencije.

Osim navedenih kategorija može se dati i prijedlog za dodjelu posebnog priznanja subjektima i institucijama za izniman doprinos u uspješnom odvijanju turističke sezone.

Prijedlozi se šalju tajnici Povjerenstva za ocjenjivanje na e-mail: nada.beverin@grad-zadar.hr najkasnije do 26. listopada 2018. godine.

KLASA: 334-01/18-01/11

URBROJ: 2198/01-2-18-2

Zadar, 17. listopada 2018.

GRADONAČELNIK

Branko Dukić