Obavijest o održavanju javnog izlaganja prijedloga  UPU zone mješovite namjene Bregdetti
Obavijest o održavanju javnog izlaganja prijedloga UPU zone mješovite namjene Bregdetti

U srijedu 17. ožujka 2021. godine u 10:00 sati u Velikoj vijećnici Grada Zadra održati će se javno izlaganje Prijedloga Urbanističkog plana uređenja zone mješovite namjene Bregdetti.

Zbog propisanih epidemioloških mjera ograničen je broj osoba u zatvorenom prostoru na 25.

Molimo sve zainteresirane osobe da najave svoj dolazak i ostave svoje podatke (ime i prezime, broj telefona, mail adresu) do 16. ožujka do 15:00 sati putem maila na graditeljstvo@grad-zadar.hr ili osobno na porti zgrade Gradske uprave, Narodni trg 1, kako bi omogućili svim zainteresiranim osobama sudjelovanje na javnom izlaganju u skladu s propisanim epidemiološkim mjerama.

Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo