OBAVIJEST - privremena regulacija prometa
Početak radova na izgradnji kružnog toka u ulicama Ivana Meštrovića i Franje Tuđmana.

U ponedjeljak 18. rujna 2017. u 10 sati počinje privremena prometna regulacije prema kojoj će se  promet  odvijati obilaznim pravcima:

• Vozila iz smjera ulice Dr. Franje Tuđmana (Vruljica) moći će se bez promjena, smanjenom brzinom, kretati prema ulicama Put Bokanjca i Put Nina.
  • Vozila iz smjera ulice Ivana Meštrovića (Marina) prolazit će obilazno kroz ulicu Ivana Gundulića.
  • Vozila iz smjera ulice Put Nina (Žmirići) prolazit će obilazno kroz ulicu Put Petrića.
  • Vozila iz smjera ulice Put Bokanjca prolazit će obilazno kroz ulicu Benka Benkovića.

Privremena regulacija prometa se uspostavlja zbog početka radova na izgradnji kružnog toka u ulicama Ivana Meštrovića i Franje Tuđmana. Završetkom predmetnih radova ostvarit će se preduvjeti za početak radova na izgradnji raskrižja ulica Benka Benkovića, Put Bokanjca i Put Nina, te raskrižja ulica Ivana Mažuranića i Josipa  Jurja Strossmayera.

U privitku je grafički prilog privremene prometne regulacije.

Vezani dokumenti

Dokument REGULACIJA PROMETA.pdf