Jo Nesbo u Gradskoj knjižnici Zadar
Promocija najnovijeg romana Machbeth.

U sklopu svjetske promocije svog novog romana Macbeth u Gradskoj knjižnici Zadar, 10. svibnja 2018. godine gostovao je norveški pisac Jo Nesbo. Osim u Zadru, svoj novi roman Nesbo je predstavio u Zagrebu i Splitu. Autor je brojnih romana (Šišmiš, Žohar, Crvendać, Nemeza, Đavolja zvijezda, Spasitelj, Snjegović, Leopard, Fantom i dr.) koji su prevedeni na 50 jezika i prodani u više od 40 milijuna primjeraka.

U Gradskoj knjižnici Zadar dočekalo ga je 300 najvjernijih obožavatelja i čitatelja njegovih romana.Sat vremena uživali su u druženju s omiljenim piscem koji je na samom kraju potpisivao knjige i fotografirao se s prisutnima.

Jo Nesbo posjetio je Zadar u organizaciji izdavačke kuće Fokus i Gradske knjižnice Zadar uz potporu Grada Zadra i Turističke zajednice Grada Zadra.

Jo Nesbo u Gradskoj knjižnici Zadar Jo Nesbo u Gradskoj knjižnici Zadar Jo Nesbo u Gradskoj knjižnici Zadar Jo Nesbo u Gradskoj knjižnici Zadar