Božićni posjet benediktinkama
Gradonačelnik sa zamjenicima.

U povodu nadolazećih blagdana, gradonačelnik Branko Dukić sa zamjenicima, Antom Babićem i Jagodom Surać, posjetio je danas samostan Sv. Marije. U neformalnom druženju s časnim sestrama gradonačelnik se osvrnuo na godinu na izmaku i zaželio im sretan Božić i novu 2018. godinu. Istaknuo je svoje želje da se održi tradicija benediktinskog samostana u Zadru, koji je zaista bitna odrednica u tkivu i životu Zadra. Osim kroz samostan i crkvu Sv. Marije, benediktinke su konstantno prisutne u životu grada i svojim djelovanjem kroz glazbenu školu Sv. Benedikta i dječji vrtić koji su osnovale i vode gaposljednjih godina.

Božićni posjet benediktinkama Božićni posjet benediktinkama Božićni posjet benediktinkama Božićni posjet benediktinkama Božićni posjet benediktinkama Božićni posjet benediktinkama