Biciklom na špicu
Održano događanje "Biciklom na špicu"

Upravni odjel za EU fondove Grada Zadra organizirao je na Forumu događanje Biciklom na špicu, u sklopu  projekta „CitiZEN - Održiva mobilnost za građane Europe“, u kojem od lipnja 2015. godine  sudjeluje kao partner.

U vremenu od 9 do 12 sati održale su se radionice za djecu u organizaciji Udruge "Eko Zadar", Mala škola sigurnosti (MUP Policijska uprava zadarska), prezentacija sustava javnih bicikala „Next bike“, promocija električnog automobila (Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar) i električnih bicikala (Calimero Sport), te "Pimp my bike" radionice ukrašavanja bicikala, romobila i sl.

"Biciklom na špicu" organizira se u u sklopu projekta „CitiZEN – Održiva mobilnost za građane Europe“ (eng. CitiZEN – Sustainable Mobility for Citizens in Europe) sufinanciranog iz programa Europa za građane s ciljem uspostave tematske radne skupine usmjerene na održivu mobilnost energetski osviještenih gradova.

Biciklom na špicu Biciklom na špicu Biciklom na špicu Biciklom na špicu Biciklom na špicu Biciklom na špicu