23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar
Sjećanje na poginule pripadnike 7. domobranske pukovnije Zadar.

Udruga dragovoljaca i branitelja Domovinskog rata 7. Domobranske pukovnije Zadar organizirala je obilježavanje 23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar. Tom prigodom položeni su vijenci i upaljene svijeće za sve poginule pripadnike ove postrojbe te u spomen i sjećanje na sve poginule i umrle Hrvatske branitelje. Počast poginulim i umrlim braniteljima odali su roditelji i predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata kao i izaslanstva Zadarske županije, Grada Zadra i policije. U ime Grada Zadra vijenac su položili gradonačelnik Božidar Kalmeta i pročelnici Joso Nekić i Mario Pešut.

23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar 23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar 23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar 23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar 23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar 23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar 23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar 23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar 23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar 23. obljetnice osnutka 7. domobranske pukovnije Zadar