Udžbenici i radne bilježnice na školskim klupama već čekaju učenike
U područnoj školi na Ploči sve je spremno za prvi dan nastave.

Grad Zadar i ove godine s 2 i pol milijuna kuna nastavlja financirati nabavku drugih obrazovnih materijala (radnih bilježnica) za sve učenike od 1. do 8. razreda osnovne škole koji imaju prebivalište u gradu Zadru, kako za škole kojima je Grad osnivač tako i za škole drugih osnivača. Sredstva za nabavku novih udžbenika osiguralo je Ministarstvo znanosti i obrazovanja te će za sve učenike, kao i do sad, udžbenici i radne bilježnice biti besplatni.

U ovome trenutku najveći dio obrazovnog materijala već je stigao, a do ponedjeljka, odnosno do početka nove školske godine, udžbenici i radne bilježnice stići će u sve naše škole i dočekati učenike na klupama kao što ih već čekaju u novouređenoj područnoj školi na Ploči gdje je sve pripremljeno za prvi dan nastave.

Udžbenici i radne bilježnice na školskim klupama već čekaju učenike Udžbenici i radne bilježnice na školskim klupama već čekaju učenike