Prostor za katastarsku izmjeru na Bokanjcu
Grad uredio prostore za katastarsku izmjeru u k.o. Crno, Diklo i Bokanjac.

Sukladno dogovorima između Grada Zadra i Katastra, Grad je uredio prostorije za potrebe obavljanja katastarske izmjere u k.o. Crno, Diklo i Bokanjac. Dva ureda, za djelatnike katastarske  i sudske komisije, uređene su na prostoru bivše "predvojničke", te su spremne da te dvije institucije u njih usele i započnu posao na najavljenim katastarskim izmjerama. Gradskom investicijom u ove prostorije stekli su se uvjeti za rad, te se započeti radovi na izmjerama mogu nastaviti i u ovim katastarskim općinama.