Na Višnjiku započeo 18. Olimpijski festival dječjih vrtića
Gradonačelnik Dukić otvorio Olimpijski festival dječjih vrtića.

Športski centar Višnjik domaćin je još jednoga Olimpijskoga festivala dječjih vrtića.

Ovaj festival sporta za djecu otvorio je gradonačelnik Zadra, Branko Dukić poželjevši svim sudionicima puno sportskog uspjeha i prijateljskoj druženja.

Za ovu manifestaciju iz Zadra i Zadarske županije prijavilo se 16 ekipa iz dječjih vrtića Radost (Višnjik, Bili Brig, Grigor Vitez, Voštarnica i Vruljica), Sunce (Ciciban, Jazine, Smiljevac i Maslačak), Bubamara (Benkovac), Biograd, Frizbi – Žuto pače i Bambi (Zadar), Zvjezdice (Zemunik), Maruškica (Škabrnja), Snježići (Zadar) i Školjkica (Zadar).

Prijavljeno je oko 650 sudionika. Nakon svečanog otvorenja i mimohoda, uslijedila su, prema utvrđenom rasporedu, natjecanja u atletici (50 metara, dalj iz zaleta, bacanje loptice i štafeta 4×25), te u malom nogometu.

Na Višnjiku započeo 18. Olimpijski festival dječjih vrtića Na Višnjiku započeo 18. Olimpijski festival dječjih vrtića Na Višnjiku započeo 18. Olimpijski festival dječjih vrtića Na Višnjiku započeo 18. Olimpijski festival dječjih vrtića Na Višnjiku započeo 18. Olimpijski festival dječjih vrtića Na Višnjiku započeo 18. Olimpijski festival dječjih vrtića