Božićni ugođaj u gradu

Nakon što je protekloga tjedna postavljena božićna jelka na Narodnom trgu, ukrašavanje gradskih ulica i trgova približilo se kraju. Tako će brojni posjetitelji Poluotoka blagdan Svetoga Nikole dočekati u pravom božićnom ugođaju.

Klizalište, božićna jelka, brojni ukrasi i program ˝Đir po gradu˝ doveli su i na zadarski Poluotok duh adventa i veselog iščekivanja Božića. Grad Zadar započeo je s ukrašavanjem nakon što je svečano obilježen Dan Grada, a dovršetak je predviđen do blagdana Svetog Nikole, 06. prosinca.

Za ukrašavanje grada ove je godine u proračunu planirano 300.000,00 kuna, a posao je, temeljem javnog natječaja dodijeljen tvrtki Marex elektrostroj, koja se brine za montažu ukrasa, postavljanje elektroinstalacija, provjeru elemenata, zamjenu dotrajalih novima, održavanje i skladištenje tijekom godine.

Dašak zadarskog božićnog ugođaja donosimo u fotogaleriji.