NATJEČAJ za prijam u službu na radno mjesto viši stručni suradnik I na određeno vrijeme - UO za EU fondove

KLASA:    112-01/15-01/21

URBROJ: 2198/01-8-15-2

Zadar,     23.lipnja 2015.godine

Kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje –područni ured Zadar dana 23.lipnja 2015.godine  objavljen je oglas za prijam u službu na radno mjesto viši stručni suradnik I na određeno vrijeme (6 mjeseci)  u Upravni odjel za EU fondove Grada Zadra zbog obavljanja poslova čiji se opseg privremeno povećao - odnosno obavljanja poslova na projektima EU. Rok za podnošenje prijava istječe dana 01.srpnja 2015.godine .

PRAVNI IZVORI ZA PROVJERU ZNANJA:

Zakon o regionalnom razvoju (NN 153/09)

-Zakon o uspostavi institucionalnog okvira za korištenje strukturnih instrumenata Europske unije u Republici Hrvatskoj (NN 78/12, 143/13, 157/13)

-SPORAZUM O PARTNERSTVU između Republike Hrvatske i Europske komisije za korištenje EU strukturnih i investicijskih fondova za rast i radna mjesta u razdoblju 2014.-2020. (http://www.mrrfeu.hr/default.aspx?id=4190) – Poglavlja 1.3. i 1.4.

-Nacrti operativnih programa „Konkurentnost i kohezija“ i „Učinkoviti ljudski potencijali“ (http://www.mrrfeu.hr/default.aspx?id=4204)

-Strategija razvoja Grada Zadra 2013 – 2020 (www.grad-zadar.hr)

-Županijska razvojna strategija zadarske županije 2011 – 2013 (www.zadarska-zupanija.hr)

-Zakon o javnoj nabavi (NN 90/11, 83/13, 143/13, 13/14)

Koeficijent složenosti poslova radnog mjesta – viši stručni suradnik I je – 2,248. Plaću službenika čini umnožak koeficijenta složenosti poslova utvrđenog za radno mjesto na koje je raspoređen  i osnovice za izračun plaće , uvećan za 0,5% za svaku godinu  radnog staža.

Za kandidate prijavljene na oglas koji ispunjavaju formalne uvjete  provest će se testiranje  radi provjere znanja i sposobnosti  putem pisanog testiranja i intervjua. Pisano testiranje obuhvati će i provjeru znanja engleskog jezika.

Ako kandidat ne pristupi provjeri, smatra se da je povukao prijavu na oglas.

Za svaki dio provjere kandidatima se dodjeljuje  broj bodova od 1 do 10.

Intervju će biti proveden samo s kandidatima koji su ostvarili najmanje 50 % ukupnog broja bodova na pisanom testiranju. Vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata (pisano testiranje i intervju)  bit će objavljeno na ovoj web stranici, te na oglasnoj ploči u predvorju Grada Zadra, Narodni trg 1, najmanje pet dana prije održavanja provjere.

Prijave na oglasodnose se neposredno u pisarnici Gradske uprave Grada Zadra ili poštom na adresu: Grad Zadar , Narodni trg 1, Upravni odjel za gradsku samoupravu i opće poslove-Odsjek za kadrovske poslove u  roku od 8 dana od dana objave kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje odnosno do 01.srpnja 2015.godine.

O rezultatima oglasa kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Po izvršnosti rješenja o prijmu u službu, kandidatima koji ne budu primljeni putem pošte biti će  vraćena dokumentacija priložena prijavi.

Kandidat može tijekom oglasnog    postupka pisanim putem povući prijavu.

POVJERENSTVO ZA PROVEDBU OGLASA