JAVNI POZIV za uvid u spis predmeta

Zadarska županija

Grad Zadar

Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo

KLASA: UP/I-361-03/17-01/000249

URBROJ: 2198/01-5-18-0010

Zadar, 21.03.2018.

• Oglasna ploča osam dana
  • Mrežna stranica Grada Zadra
  • Na nekretnini za koju se izdaje građevinska dozvola

ZA:

Peruza Mirjana ž. Nedjeljka

Mičić Marko pok. Ive

Jurjević Šime sin Grge

Jurjević Jelica ž. Šime

Predmet:  Poziv za uvid u spis predmeta

- dostavlja se

1. Pozivamo Vas na uvid u spis predmeta u postupku izdavanja građevinske dozvole za građenje građevine stambene namjene - pet stambenih jedinica Po+P+2K, 2. skupine, na građevnoj čestici k.č.br. dio 1166/1 k.o. Diklo Diklo.

2. Uvid u spis predmeta može se izvršiti dana 03.04.2018 u 10:00 sati, na lokaciji – Zadar, Pod bedemom 1a, prvi kat.

3. Ukoliko se uvidu u spis predmeta ne možete osobno odazvati, za uvid u spis predmeta možete odrediti punomoćnika koji će zastupati vaše interese.

4. Stranka koja se odazove pozivu nadležnoga upravnoga tijela za uvid, dužna je dokazati da ima svojstvo stranke. Stranci koja se nije odazvala pozivu na uvid, građevinska dozvola dostaviti će se izlaganjem na oglasnoj ploči ovog Upravnog odjela u trajanju od 8 dana.

5. Građevinska dozvola može se izdati i ako se stranka ne odazove ovom pozivu.