Javni poziv za uvid u spis predmeta

Zadarska županija

Grad Zadar

Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i građenja

KLASA: UP/I-361-03/16-01/000246

URBROJ: 2198/01-5-16-0006

Zadar, 14.12.2016.

Predmet:  Javni poziv za uvid u spis predmeta

ODVODNJA usluge odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda, društvo s ograničenom odgovornošću , HR-23000 Zadar, Hrvatskog Sabora 2D

- dostavlja se

1. Pozivamo Vas na uvid u spis predmeta u postupku izdavanja građevinske dozvole za građenje građevine infrastrukturne namjene, vodnogospodarskog sustava odvodnje otpadnih voda - mješovita odvodnja u Ugljanskoj ulici u Zadru i rekonstrukcija vodovoda u dužini koja prati dužinu cjevovoda odvodnje, 3. skupine, na katastarskim česticama k.č.br.4688/1 i k.č.br. 9354/1 k.o. Zadar (Zadar, ).

2.        Uvid u spis predmeta može se izvršiti dana 03. 01.2017. u 09:00 sati, na lokaciji – Grad Zadar, Upravni odjel za provedbu dokumenata                          prostornog uređenja i građenja, Pod bedemom 1a / I kat, Zadar.
3.        Pozivu se može odazvati stranka osobno ili putem svoga opunomoćenika, a na uvid treba donjeti dokaz o svojstvu stranke u postupku.                          Građevinska dozvola može se izdati i ako se stranka ne odazove ovom pozivu.
4.        Stranka koja se odazove pozivu nadležnoga upravnog tijela za uvid, dužna je dokazati da ima svojstvo stranke.

STRUČNA SURADNICA

Ozrenka Kamber, ing.građ.