Poništenje natječaja

KLASA: 112-02/20-01/12

URBROJ: 2198/1-11-20-4

Zadar, 15.svibnja 2020.godine

Na temelju članka 24. stavka 5. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine broj 86/08., 61/11., 04/18. i 112/19.) pročelnik Upravnog odjela za odgoj i školstvo  Grada Zadra , donio je

ODLUKU O PONIŠTENJU OGLASA

I.

Poništava se oglas za prijam u službu u Grad Zadar Upravni odjel za odgoj i školstvo  KLASA: 112-02/20-01/12, URBROJ: 2198/1-11--20-1, objavljen dana  12. veljače 2020. godine kod  Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Područni ured Zadar, koji se odnosi na prijam u službu na određeno vrijeme na radno mjesto viši stručni suradnik II - za odgoj  - 1 izvršitelj/ica.

II.

Odluka o poništenju bit će objavljena na internetskim stranicama Grada Zadra i obaviješten je Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područni ured Zadar,  te će se dostaviti kandidatima prijavljenim na oglas.

III.

Protiv ove Odluke nije dopušteno podnošenje pravnih lijekova.

IV.

Odluka stupa na snagu danom donošenja.

GRAD ZADAR

PROČELNIK