Anketa za kupnju stana u višestambenoj zgradi - Društveno poticana stanogradnja-POS

Kako bi ispitao zainteresiranost građana za kupnju stana po Programu društveno poticajne stanogradnje – POS, Grad Zadar poziva sve građane koji nemaju rješeno stambeno pitanje, a ukoliko su zainteresirani, da dođu u Grad Zadar po ANKETNI UPITNIK o stambenim potrebama i kupnji stana u višestambenoj zgradi koji se može preuzeti u pisarnici Grada Zadra ili u prilogu ove obavijesti. Važno je ispunjen i obvezno potpisan upitnik dostavi na adresu Grad Zadar, Narodni trg 1, 23000 Zadar, odnosno skeniran poslati mailom na silvo.grancaric@grad-zadar.hr. Upitnici se zaprimaju najkasnije do 15. listopada 2014. godine. Ukoliko građani iskažu interes, Grad Zadar u suradnji s Agencijom za pravni promet i posredovanje nekretninama – APN, planira provesti Program POS-a.