OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA

U Upravni odjel za kulturu i šport Grada Zadra u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto viši stručni suradnik I - za kulturu i tehničku kulturu, po natječajnom postupku i po prethodno provedenoj provjeri znanja i sposobnosti, izabrana je kandidatkinja Zrinka Brkan Klarin, diplomirana povjesničarka umjetnosti i diplomirana arheologinja.

U Upravni odjel za gradsku samoupravu i opće poslove Grada Zadra u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto viši stručni suradnik I – za vođenje pisarnice, po natječajnom  postupku i po prethodno provedenoj provjeri znanja i sposobnosti, izabran je kandidat Šime Lenkić, magistar geografije.

U Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Grada Zadra u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto viši referent za uredsko poslovanje, po natječajnom  postupku i po prethodno provedenoj provjeri znanja i sposobnosti, izabran je kandidat Hrvoje Dunatov, pravnik.