JAVNA RASPRAVA o prijedlogu urbanističkog plana uređenje lučice Puntamika

Temeljem članka 96. Zakona o prostornom uređenju (“Narodne novine”, broj 153/13) i Zaključka Gradonačelnika Grada Zadra, Klasa:350-01/15-01/05, Ur.broj: 2198/01-2-16-6 Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Grada Zadra,

o b j a v l j u j e

JAVNU RASPRAVU O PRIJEDLOGU

URBANISTIČKOG PLANA UREĐENJA LUČICE PUNTAMIKA

Javni uvid u prijedlog UPU-a lučice Puntamika  organizira se u vremenu od 22. travnja do 23. svibnja 2016. godine u  prizemlju zgrada Gradske uprave, Narodni trg 1, Zadar, svakog radnog dana od 9,oo-14,oo sati,

Javno izlaganje održati će se 05. svibnja 2016. godine (četvrtak) u 10,00 sati u Velikoj vijećnici Grada Zadra, Narodni trg 1, Zadar.

Za vrijeme javnog uvida grafički i tekstualni dio Prijedloga  UPU-a lučice Puntamika  biti će objavljen i na Internet stranici Grada Zadra (www.grad-zadar.hr).

Pisana očitovanja, prijedlozi i primjedbe na prijedlog UPU-a lučice Puntamika, dostavljati će se najkasnije 3 dana nakon isteka roka javnog uvida, naslovljene na:

Grad Zadar, Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo, Narodni trg 1, Zadar.