JAVNA RASPRAVA O PRIJEDLOGU  III IZMJENA I DOPUNA DETALJNOG PLANA UREĐENJA ZONE PARKA I CENTRALNIH FUNKCIJA „MARASKA-PARK“
JAVNA RASPRAVA O PRIJEDLOGU III IZMJENA I DOPUNA DETALJNOG PLANA UREĐENJA ZONE PARKA I CENTRALNIH FUNKCIJA „MARASKA-PARK“

Temeljem članka 96. stavak 3. Zakona o prostornom uređenju (“Narodne novine”, broj 153/13) i Zaključka Gradonačelnika Grada Zadra, KLASA: 350-01/16-01/26, URBROJ: 2198/01-2-17-11 Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Grada Zadra,                  o b j a v l j u j e

JAVNU RASPRAVU O PRIJEDLOGU

Javni uvid u prijedlog III Izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja zone parka i centralnih funkcija „Maraska-park“ organizira se u vremenu od 14. veljače do 24. veljače 2017. godine u prizemlju zgrade Gradske uprave, Narodni trg 1, Zadar, svakog radnog dana od 9,oo-14,oo sati,

Javno izlaganje održati će se 20. veljače 2017. godine (ponedjeljak) u 10,00 sati u Velikoj vijećnici Grada Zadra, Narodni trg 1, Zadar.

Za vrijeme javnog uvida grafički i tekstualni dio Prijedloga III Izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja zone parka i centralnih funkcija „Maraska-park“ biti će objavljen i na Internet stranici Grada Zadra (www.grad-zadar.hr).

Nakon isteka javnog uvida, konačni rok za pisana očitovanja, mišljenja, prijedloge i primjedbe na prijedlog III Izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja zone parka i centralnih funkcija „Maraska-park“  je zaključno do 27. veljače 2017. godine do 15.00 sati, i to samo zaprimljena na protokol Grada Zadra naslovljena na: Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo, Narodni trg 1, Zadar.