DOBITNICI JAVNIH PRIZNANJA GRADA ZADRA U 2018. GODINI

ODLUKOM GRADSKOG VIJEĆA

POČASNIM GRAĐANINOM GRADA ZADRA proglašava se gospodin Luka Modrić zbog najviših postignuća u području športa i za izniman doprinos u promidžbi grada Zadra i Republike Hrvatske.

NAGRADA GRADA ZADRA ZA ŽIVOTNO DJELO dodjeljuje se gospođi JASNI ANČIĆ za najviše zasluge u području umjetnosti i kulture i znak zahvalnosti za osobiti doprinos gradu Zadru.

NAGRADA GRADA ZADRA ZA ŽIVOTNO DJELO dodjeljuje se gospodinu ŽELJKU UZELCU za najviše zasluge u području gospodarstva i znak zahvalnosti za osobiti doprinos gradu Zadru.

NAGRADA GRADA ZADRA dodjeljuje se gospodinu MILJENKU DUJELI za zapažene uspjehe i rezultate u području humanitarnih djelatnosti i zasluge u  međunarodnoj promidžbi grada Zadra.

NAGRADA GRADA ZADRA dodjeljuje se trgovačkom društvu CROMARIS d.d. Zadar za zapažene uspjehe i rezultate postignute u području gospodarstva.

NAGRADA GRADA ZADRA dodjeljuje se gospodi LUKI MODRIĆU, ŠIMI VRSALJKU, DANIJELU SUBAŠIĆU I DOMAGOJU LIVAKOVIĆU za izvanredne uspjehe u području športa i zasluge u promicanju ugleda grada Zadra.

NAGRADA GRADA ZADRA dodjeljuje se gospođi doc.dr.sc.ANTONIJI MLIKOTI za zapažene uspjehe i rezultate postignute u području znanosti i zasluge u promicanju ugleda grada Zadra.

NAGRADA GRADA ZADRA dodjeljuje se gospodi ŠIMI I MIHOVILU FANTELI za izvanredne uspjehe u području športa i zasluge u promicanju ugleda grada Zadra.

GRB GRADA ZADRA dodjeljuje se gospodinu VLADIMIRU GAŠPARU za uzorne uspjehe i rezultate postignute u području športa.

GRB GRADA ZADRA dodjeljuje se gospodinu IVICI VIDULIĆU za uzorne uspjehe i rezultate postignute u području športa.

GRB GRADA ZADRA dodjeljuje se ZADRUZI BRLOG za uzorne uspjehe i rezultate postignute u području poduzetništva.

GRB GRADA ZADRA dodjeljuje se KOŠARKAŠKOM KLUBU OSOBA S INVALIDITETOM „ZADAR“  za uzorne uspjehe i rezultate postignute u području športa.

ODLUKOM  GRADONAČELNIKA

GRB GRADA ZADRA dodjeljuje se ANĐELKI MARIN za zapažene uspjehe u području prosvjete.

GRB GRADA ZADRA dodjeljuje se doc.dr.sc. MAJI CINDRIĆ za zapažene uspjehe u području prosvjete.

GRB GRADA ZADRA dodjeljuje se NOELU LAKIĆU za ostvarene uspjehe u matematičkim natjecanjima.

GRB GRADA ZADRA dodjeljuje se MARINU VARIVODI za ostvarene uspjehe u matematičkim natjecanjima.

GRB GRADA ZADRA dodjeljuje se KLAUSU PETERU BOERGENU za zapažene uspjehe u području zdravstva.