Testiranje za radno mjesto

KLASA:112-01/23-01/51

URBROJ: 2198/01-9-24-5

Zadar, 16. siječnja 2024.

U „ Narodnim novinama“ broj 150/2023  dana  15. prosinca 2023. godine objavljen je javni natječaj za prijam u službu vježbenika na određeno vrijeme od 12 mjeseci za obavljanje vježbeničke prakse i osposobljavanje za radno mjesto viši referent – komunalni redar.

Rok za podnošenje prijava na javni natječaj bio je do 27. prosinca 2023. godine.

Povjerenstvo za provedbu javnog natječaja poziva kandidate prijavljene na javni natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja da temeljem članka 22. stavak 1. ZSN-a pristupe pisanom testiranju koje će se održati dana 26. siječnja 2024. godine s početkom u 9,00 sati u Velikoj vijećnici Grada Zadra, Narodni trg 1, 23000 Zadar.

Na pisano testiranje je potrebno donijeti osobnu iskaznicu ili drugu ispravu kojom se dokazuje identitet osobe te kemijsku olovku.

Ne postoji mogućnost naknadnog pisanog testiranja bez obzira na razloge koji priječe da se testiranju pristupi u naznačeno vrijeme.

Smatra se da je kandidat koji se navedenog dana ne odazove u naznačeni  sat testiranja, povukao prijavu na javni natječaj  i ne smatra se kandidatom prijavljenim na javni natječaj.

Vrijeme provođenja intervjua s kandidatima koji ostvare  najmanje 50% bodova  iz provjere znanja putem pisanog testiranja obaviti će se u dogovoru s kandidatima.

Ovaj poziv objavljuje se na WEB  stranici Grada Zadra  i na oglasnoj ploči Grada Zadra (Narodni trg 1).

Postupak testiranja i intervjua provodi Povjerenstvo za provedbu natječaja