Testiranja za radno mjesto

KLASA:  112-01/17-01/02

URBROJ:  2198/01-8-17-4

Zadar,  3. ožujka 2017. godine

Sukladno članku 20. stavak 4. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj ( regionalnoj ) samoupravi ( NN 86/08 i 61/11), Povjerenstvo za  provedbu javnog natječaja za prijam u službu na radno mjesto vježbenik/vježbenica – 1 izvršitelj/izvršiteljica, radi osposobljavanja za obavljanje poslova višeg stručnog suradnika/suradnice, u Upravnom odjelu za EU fondove Grada Zadra na određeno vrijeme od 12 mjeseci 1 izvršitelj/izvršiteljica) objavljuje

POZIV NA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI

( PISANO TESTIRANJE )

Kandidati prijavljeni na javni natječaj za prijam u službu na radno mjesto vježbenik/vježbenica – 1 izvršitelj/izvršiteljica, radi osposobljavanja za obavljanje poslova višeg stručnog suradnika/suradnice, na određeno vrijeme od 12 mjeseci objavljen u „Narodnim novinama“ br 15/17 dana 17. veljače 2017.godine s istekom roka za prijave na javni natječaj dana 27. veljače 2017. godine koji udovoljavaju formalnim uvjetima javnog natječaja pozivaju se da pristupe pisanom  testiranju koje će se održati dana 21. ožujka 2017. godine u 9,00 sati u Velikoj vijećnici Grada Zadra, Narodni trg 1, Zadar.

Kandidati koji ne udovoljavaju formalnim uvjetima javnog natječaja,  što znači da nemaju natječajem uvjetovano radno iskustvo u struci kao ni traženu struku neće moći pristupiti prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti i obaviješteni su o razlozima neudovoljavanja.

Svi kandidati koji pristupe testiranju dužni su sa sobom donijeti identifikacijsku ispravu, a ukoliko se ne bude mogao utvrditi njihov identitet neće moći pristupiti testiranju.

Potrebno je sa sobom donijeti i kemijsku olovku.

Pisano  testiranje se sastoji od provjere znanja iz pravnih izvora objavljenih na web- stranici Grada Zadra.

Smatra se da je kandidat koji se navedenog dana ne odazove u naznačeni  sat testiranja, povukao prijavu na javni natječaj  i ne smatra se kandidatom prijavljenim na javni natječaj. Ne postoji mogućnost naknadnog pisanog testiranja bez obzira na razloge koji priječe da se testiranju pristupi u naznačeno vrijeme.

Vrijeme provođenja intervjua s kandidatima koji ostvare  najmanje 50% bodova  iz provjere znanja putem pisanog testiranja obaviti će se u dogovoru s kandidatima.

Ovaj poziv objavljuje se na web stranici i na oglasnoj ploči Grada Zadra.

Postupak testiranja i intervjua provodi Povjerenstvo za provedbu javnog natječaja

KLASA: 112-01/17-01/01

URBROJ: 2198/01-12-17-4

Zadar, 3. ožujka 2017. godine

Sukladno članku 20. stavak 4. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj ( regionalnoj ) samoupravi ( NN 86/08 i 61/11), Povjerenstvo za  provedbu javnog natječaja za prijam u službu na radno mjesto viši stručni suradnik/ suradnica II- za školstvo – 1 izvršitelj/izvršiteljica, na neodređeno vrijeme uz probni rad od tri mjeseca, u Upravnom odjelu za odgoj i školstvo Grada Zadra objavljuje

POZIV NA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI

( PISANO TESTIRANJE )

Kandidati prijavljeni na javni natječaj za prijam u službu na radno mjesto viši stručni suradnik / suradnica – 1 izvršitelj/izvršiteljica, na neodređeno vrijeme, uz probni rok od tri mjeseca, objavljen u „Narodnim novinama“ br 15/17 dana 17. veljače 2017.godine s istekom roka za prijave na javni natječaj dana 27. veljače 2017. godine koji udovoljavaju formalnim uvjetima javnog natječaja pozivaju se da pristupe pisanom  testiranju koje će se održati dana 13. ožujka 2017. godine u 9,00 sati  u Velikoj vijećnici Grada Zadra, Narodni trg 1, Zadar.

Kandidati koji ne udovoljavaju formalnim uvjetima javnog natječaja,  što znači da nemaju natječajem uvjetovano radno iskustvo u struci kao ni traženu struku neće moći pristupiti prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti i obaviješteni su o razlozima neudovoljavanja.

Potrebno je sa sobom donijeti i kemijsku olovku.

Smatra se da je kandidat koji se navedenog dana ne odazove u naznačeni  sat testiranja, povukao prijavu na javni natječaj  i ne smatra se kandidatom prijavljenim na javni natječaj. Ne postoji mogućnost naknadnog pisanog testiranja bez obzira na razloge koji priječe da se testiranju pristupi u naznačeno vrijeme.

Ovaj poziv objavljuje se na web stranici i na oglasnoj ploči Grada Zadra.