Oglas za radno mjesto

KLASA:     112-01/19-01/23

URBROJ:  2198/01- 5-19-3

Zadar,       18.ožujka 2019.godine

Kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 18.ožujka 2019.godine   objavljen je  oglas za prijam u službu na određeno vrijeme u Grad Zadar, Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo  u djelokrugu poslova radnog mjesta  referent  - 5 izvršitelja/ica, radi obavljanja privremenih poslova vezanih za rješavanje zahtjeva po Zakonu o postupanju s nezakonito izgrađenim zgradama.

Služba se zasniva na određeno vrijeme od 1 godinu, uz obvezni probni rad od 2 mjeseca.

Tekst oglasa dostupan je ovdje:__

Posljednji dan za podnošenje prijava na oglas  je do   26.ožujka 2019.godine.

OPIS POSLOVA RADNOG MJESTA:

obavlja poslove pripreme, obrade i distribucije podataka i tekstova;

kontrolira dokumentaciju i poslove unosa podataka i tekstova,

vodi evidenciju projektne dokumentacije, troškova očevida i naknada te evidenciju ugovora;

arhivira projektnu dokumentaciju te upravne i neupravne predmete upravnog odjela vegan za

pruža administrativnu pomoć kod izrade projektnih zadataka, troškovnika i tender

dokumentacije, vezanih za rješavanje zahtjeva po Zakonu o postupanju s nezakonito izgrađenim zgradama,

obavlja uredske poslove, poslove prijepisa i fotokopiranja te druge administrativne poslove      upravnog odjela te se brine za uredan rad pisarnice odjela;

vodi statistiku i dostavlja statističke podatke tijelima nadležnim za obradu istih;

obavlja komunikaciju sa strankama;

obavlja i druge poslove po nalogu pročelnika upravnog odjela, zamjenika pročelnika i pomoćnika pročelnika,

PODACI O PLAĆI RADNOG MJESTA:

Odlukom o koeficijentima za obračun plaće službenika i  namještenika gradske uprave Grada Zadra („Glasnik Grada Zadra „ broj: 16/13, 9/14, 15/14 i 8/17)  utvrđen je koeficijent za radno mjesto referent 1,689 uz osnovicu za izračun plaće, uvećan za 0,5 % za svaku navršenu godine radnog staža.

PRAVNI IZVORI ZA PRIPREMANJE KANDIDATA ZA PISANO TESTIRANJE;

• Statut Grada Zadra („Glasnik Grada Zadra“, br. 9/09, 28/10, 3/13, 9/14, 2/15 – pročišćeni tekst, 3/18 i 7/18 – pročišćeni tekst),
  • Zakon o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (“Narodne novine” br. 86/08, 61/11, 4/18),
  • Zakon o općem upravnom postupku (“Narodne novine” br. 47/09),
  • Uredba o uredskom poslovanju ( “Narodne novine” br. 7/09).

NAČIN OBAVLJANJA PRETHODNE PROVJERE ZNANJA I SPOSOBNOSTI:

Za kandidate prijavljene na oglas  koji  ispunjavaju formalne uvjete  iz oglasa provesti će se testiranje  radi provjere znanja i sposobnosti  putem pisanog testiranja  i intervjua. Za svaki dio provjere kandidatima se dodjeljuje  broj bodova od 1 do 10.

Intervju se provodi  samo s kandidatima koji su ostvarili najmanje 50 % ukupnog broja bodova iz svakog dijela provjere znanja i sposobnosti.

Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti smatrat će se da je povukao prijavu na oglas.

Vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata bit će objavljeno na ovoj web stranici www.grad-zadar.hr te na oglasnoj ploči u predvorju Grada Zadra, Narodni trg 1, Zadar, najmanje pet dana prije održavanja provjere.

Prijave na oglas podnose se na adresu Grad Zadar, Povjerenstvo za provedbu oglasa, s naznakom “Oglas za prijam u službu na određeno vrijeme – referent u Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Grada Zadra  “,  Narodni trg 1, 23 000 Zadar, u roku od 8 dana od dana objave oglasa kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje - Područni ured Zadar odnosno do 26.ožujka 2019.godine.

POVJERENSTVO ZA PROVEDBU OGLASA