OBAVIJESTI O IZBORU KANDIDATA

U Upravni odjel za komunalne djelatnosti i zaštitu okoliša Grada Zadra u službu na određeno vrijeme na radno mjesto prometni redar, po oglasnom postupku i po prethodno provedenoj provjeri znanja i sposobnosti izabran je kandidat Josip Lenkić Barać, maturant gimnazije.

U Upravni odjel za komunalne djelatnosti i zaštitu okoliša Grada Zadra u službu na određeno vrijeme na radno mjesto komunalni redar, po oglasnom postupku i po prethodno provedenoj provjeri znanja i sposobnosti izabrana je kandidatkinja Nada Ivanac, ekonomistica.

U Upravni odjel za financije Grada Zadra u službu na određeno vrijeme na radno mjesto referent za računovodstvo, po oglasnom postupku i po prethodno provedenoj provjeri znanja i sposobnosti izabrana je kandidatkinja Sandra Smolić, hotelijersko-turistički radnik.