KLASA:   112-01/15-01/11

URBROJ: 2198/01-9-15-6

Zadar,   17.travnja  2015.godine

Kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, područne službe Zadar, dana  17. travnja 2015. godine objavljen je oglas za prijam u službu (7 izvršitelja/ica)u Upravni odjel za komunalne djelatnosti   Grada Zadra  na radno mjesto komunalnog redara na određeno vrijeme (6 mjeseci) radi obavljanja sezonskih  poslova.

Uz opće uvjete, kandidati moraju ispunjavati i posebne uvjete za prijam u službu:

-          srednja stručna sprema upravne, ekonomske, opće, građevinske ili druge tehničke struke

-          najmanje 1 godina radnog iskustva u struci

-          vozačka dozvola B kategorija

Za kandidate prijavljene na javni oglas koji ispunjavaju formalne uvjete  provest će se testiranje  radi provjere znanja i sposobnosti  putem pisanog testiranja i intervjua. Za svaki dio provjere kandidatima se dodjeljuje  broj bodova od 1 do 10.

Intervju će biti proveden samo s kandidatima koji su ostvarili najmanje 50 % ukupnog broja bodova na pisanom testiranju.

Vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata  bit će objavljeno na ovoj web stranici, te na oglasnoj ploči u predvorju Grada Zadra, Narodni trg 1, najmanje pet dana prije održavanja provjere.

Ako kandidat ne pristupi provjeri, smatra se da je povukao prijavu na javni oglas.

PRAVNI IZVORI ZA PROVJERU ZNANJA:

-       Statut Grada Zadra („Glasnik Grada Zadra“, broj 9/09, 28/10, 3/13, 9/14 i 2/15 – pročišćeni tekst)

-       Odluka o komunalnom redu („Glasnik Grada Zadra“, broj 3/08  i 13/09)

-       Odluka o reklamiranju na području Grada Zadra  („Glasnik Grada Zadra“, broj 28/10, 4/11  i 4/12)

-       Odluka o obavljanju dimnjačarskih poslova („Glasnik Grada Zadra“, broj 16/13)

-       Zakon o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi („Narodne novine“, broj 86/08 i 61/11)

-       Zakon o komunalnom gospodarstvu („Narodne novine“, broj 26/03 – pročišćeni tekst, 82/04, 178/04, 38/09, 79/09, 153/09, 49/11, 84/11, 90/11, 144/12, 94/13, 153/13 i 147/14)

-       Zakon o građevinskoj inspekciji („Narodne novine“, broj 153/13)

-       Pravilnik o jednostavnim građevinama i radovima („Narodne novine“, broj 79/14)

OPIS POSLOVA RADNOG MJESTA:

-     vrši nadzor nad provedbom odredbi komunalnog reda i propisa donesenih temeljem Zakona o komunalnom gospodarstvu iz nadležnosti komunalnog redarstva i drugih propisa;

-     izriče mandatne kazne i predlaže pokretanje prekršajnog postupka;

-     vodi upravni postupak;

Koeficijent složenosti poslova navedenog radnog mjesta je 1,536. Plaću službenika čini umnožak koeficijenta složenosti poslova utvrđenog za radno mjesto na koje je raspoređen   i osnovice za izračun plaće , uvećan za 0,5% za svaku godinu  radnog staža.

Prijave na oglas podnose se neposredno u pisarnici Gradske uprave Grada Zadra ili poštom na adresu: Grad Zadar , Narodni trg 1, Upravni odjel za komunalne djelatnosti u  roku od 8 dana od dana objave oglasa kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje-područni ured Zadarodnosno do 27.travnja 2015.godine. O rezultatima oglasa kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Po donošenju rješenja o prijmu u službu, kandidatima koji ne budu primljeni putem pošte će biti vraćena dokumentacija priložena prijavi.

Kandidat može tijekom oglasnog postupka pisanim putem povući prijavu.