Natječaj za radno mjesto

KLASA:     112-01/20-01/15

URBROJ:  2198/01-8 -20 -3

Zadar,       13.srpnja   2020.godine

Kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Podrućni ured Zadar,   dana  13.srpnja 2020. godine  objavljen je  oglas  za prijam u službu u Grad Zadar, Upravni odjel za EU fondove,  na određeno vrijeme radi obavljanja privremenih poslova na aktivnostima vezanim uz upravljanje EU projektom “SUSTOURISMO-Sustainable Tourism & Mobility Hand by Hand development“, sufinanciran iz programa INTERREG V-B Adriatic-Ionian programme 2014-2020, na radno mjesto:

VIŠI STRUČNI SURADNIK II – za EU fondove - 1 izvršitelj/ica

Služba se zasniva uz obvezni probni rad od dva mjeseca,  na  određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta do 31.srpnja 2022.godine.

Tekst oglasa  dostupan je i  ovdje:__https://burzarada.hzz.hr/RadnoMjesto_Ispis.aspx?WebSifra=107878786

OPIS POSLOVA I ZADAĆA RADNOG MJESTA:

• sudjeluje u prikupljanju informacija o aktualnim i planiranim projektima koje priprema Grad;
  • pomaže pri pregledu upita za sudjelovanje u raznim projektima financiranim na ovaj način;
  • pomaže u prikupljanju potrebnih informacija i dokumentacije za pripremu projekata;
  • pomaže u pripremi kompletne projektne dokumentacije te pomaže u provedbi projekata;
  • sudjeluje u izradi baze podataka o projektima (potencijalni, realizirani, nerealizirani itd.);
  • pomaže u izradi analiza i izvještaja o provođenju projekata;
  • prati propise i sudjeluje u pripremi nacrta akata iz svog djelokruga rada;
  • usavršava se kroz sudjelovanje na seminarima i edukacijama;
  • osigurava čuvanje dokumenata i evidencija o provedbi funkcija radi osiguravanja odgovarajućeg revizijskog traga
  • obavlja i druge poslove po nalogu pročelnika upravnog odjela.

PODACI O PLAĆI RADNOG MJESTA:

Odlukom o koeficijentima za obračun plaće službenika i  namještenika gradske uprave Grada Zadra („Glasnik Grada Zadra „ broj: 16/13, 9/14, 15/14, 8/17 i 15/18)  utvrđen je koeficijent za radno mjesto viši stručni suradnik II  -  2,415 uz osnovicu za izračun plaće.

PRAVNI IZVORI ZA PRIPREMANJE KANDIDATA ZA PISANO TESTIRANJE;

Statut Grada Zadra („Glasnik Grada Zadra“, br. 9/09, 28/10, 3/13, 9/14, 2/15 – pročišćeni tekst,    3/18, 7/18 – pročišćeni tekst, 15/19 i 2/20),

Zakon o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samouprav

(“Narodne novine” br. 86/08, 61/11, 4/2018 i 112/19),

Zakon o regionalnom razvoju („Narodne novine“ 147/2014, 123/17 i 118/18)

Zakon o uspostavi institucionalnog okvira za provedbu europskih strukturnih i investicijskih

fondova u Republici Hrvatskoj u financijskom razdoblju 2014.-2020. („Narodne novine“ 92/14)

Operativni program „Konkurentnost i kohezija“

Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali“

Strategija razvoja Grada Zadra 2013. – 2020.

Zakon o javnoj nabavi (“Narodne novine”  120/2016) – Dio prvi: Osnovne odredbe.

Za kandidate prijavljene na oglas   koji  ispunjavaju formalne uvjete  iz oglasa provesti će se testiranje  radi provjere znanja i sposobnosti  putem pisanog testiranja  i intervjua. Provjeriti će se i napredno poznavanje engleskog jezika u pismu i govoru.

Za svaki dio provjere kandidatima se dodjeljuje  broj bodova od 1 do 10.

Intervju se provodi  samo s kandidatima koji su ostvarili najmanje 50 % ukupnog broja bodova iz svakog dijela provjere znanja i sposobnosti.

Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti smatrat će se da je povukao prijavu na oglas.

Vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata bit će objavljeno na ovoj web stranici www.grad-zadar.hr te na oglasnoj ploči u predvorju Grada Zadra, Narodni trg 1, Zadar, najmanje pet dana prije održavanja provjere.

Prijave na oglas podnose se na adresu Grad Zadar, Povjerenstvo za provedbu oglasa, s naznakom “Oglas  za prijam u službu na određeno vrijeme u Upravni odjel za EU fondove na radno mjesto viši stručni suradnik II - za EU fondove“,  Narodni trg 1, 23 000 Zadar, u roku od 8 dana od dana objave oglasa – odnosno do 21.srpnja  2020.godine.

POVJERENSTVO ZA PROVEDBU OGLASA