Natječaj za radno mjesto

KLASA:    112-01/18-01/20

URBROJ: 2198/01- 5-18-3

Zadar,      03.svibnja 2018.godine

Kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Područni ured Zadar dana 2.svibnja 2018.godine  objavljen  je oglas   za prijam u službu u  Grad Zadar, Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo  na radno mjesto viši stručni suradnik I- radi obavljanja privremenih poslova vezanih za nezakonito izgrađene  zgrade  (1 izvršitelj/ica).
Služba se zasniva na određeno vrijeme od 1 godinu,    uz obvezni probni rad od 2 mjeseca.

Tekst oglasa  dostupan je ovdje:__

Posljednji dan za podnošenje prijava je do 10.svibnja 2018.godine .

OPIS POSLOVA RADNOG MJESTA:

• provjerava projekte i snimke izvedenog stanja radi obračuna naknade za zadržavanje u prostoru nezakonito izgrađenih  zgrada,
  • obračunava naknadu za zadržavanje u prostoru nezakonito izgrađenih zgrada
  • priprema nacrte rješenja o naknadi,
  • komunicira s javno upravnim tijelima.

PODACI O PLAĆI RADNOG MJESTA:

Odlukom o koeficijentima za obračun plaće službenika i  namještenika gradske uprave Grada Zadra („Glasnik Grada Zadra „ broj: 16/13, 9/14, 15/14 i 8/17)  utvrđen je koeficijent za radno mjesto viši stručni suradnik I - 2,248 uz osnovicu za izračun plaće, uvećan za 0,5 % za svaku navršenu godine radnog staža.

NAČIN OBAVLJANJA PRETHODNE PROVJERE ZNANJA I SPOSBNOSTI:

Za kandidate prijavljene na oglas koji  ispunjavaju formalne uvjete  iz oglasa provesti će se testiranje  radi provjere znanja i sposobnosti  putem pisanog testiranja i intervjua.  Za svaki dio provjere kandidatima se dodjeljuje  broj bodova od 1 do 10.

Intervju se provodi  samo s kandidatima koji su ostvarili najmanje 50 % ukupnog broja bodova iz svakog dijela provjere znanja i sposobnosti.

Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti smatrat će se da je povukao prijavu na oglas.

PRAVNI IZVORI ZA PRIPREMANJE KANDIDATA ZA PISANO TESTIRANJE;

1. Zakon o općem upravnom postupku(NN 47/09)
  2. Zakon o prostornom uređenju(NN 153/13, 65/17)
  3. Zakon o gradnji(NN 153/13, 20/17)
  4. Zakon o postupanju s nezakonito izgrađenim zgradama (NN 86/12, 143/13, 65/17)
  5. Uredba o naknadi za zadržavanje nezakonito izgrađene zgrade u prostoru (NN 98/12)

Vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata bit će objavljeno na ovoj web stranici www.grad-zadar.hr te na oglasnoj ploči u predvorju Grada Zadra, Narodni trg 1, Zadar, najmanje pet dana prije održavanja provjere.

POVJERENSTVO ZA PROVEDBU OGLASA