OBAVIJEST o stavljanju na javni uvid Nacrta Programa zaštite okoliša Grada Zadra

Nacrt Programa stavlja se na javni uvid na mrežne stranice Grada Zadra: www.grad-zadar.hr i www.zatostovolimzadar.hr te u prostorijama Grada Zadra na adresi:

Grad Zadar, Brne Krnarutića 13, 23 000 Zadar, III kat, soba broj 16

radnim danom od 9.00 do 14.00 sati.

Nacrt Programa biti će na javnom uvidu u trajanju od 30 dana, i to od 09. kolovoza  do 07. rujna 2016. godine.

Tijekom trajanja javnog uvida javnost i zainteresirana javnost može dati mišljenja, primjedbe i prijedloge upisivanjem u Knjigu mišljenja, primjedbi i prijedloga koja se nalazi u prostorijama Grada Zadra u kojima je izložen Nacrt Programa, putem elektronske pošte: otoci.okolis@grad-zadar.hr ili putem pošte na adresu: Grad Zadar, UO za razvitak otoka i zaštitu, Narodni trg 1, 23 000 Zadar, najkasnije do posljednjeg dana javnog uvida odnosno 07. rujna 2016. godine.