Strategija razvoja kulture Grada Zadra
Gradimo kulturu

Pokrenuta je izrada Strategije razvoja kulture Grada Zadra 2019. – 2026.

Proces je započet kroz analizu i ocjenu stanja koje provodi agencija Zadra Nova - agencija za razvoj Zadarske županije.

Formirane su široke kontaktne liste brojnih djelatnika u kulturi koje ćemo kontaktirati kroz upitnike, ankete i intervjue.

Dobiveni statistički podaci i pregled koji će se iskristalizirati kroz različite metode pristupa, bit će podloga radnim skupinama za rad na radionicama.

Radionice će provoditi djelatnici IRMO - a, Instituta za razvoj i međunarodne odnose (Zagreb) na čelu s dr. sc. Danielom Jelinčić.

Radionice će  uključivati detkciju problema i potreba, izradu SWOT analize, određivanje vizije i ciljeva, izradu mjera i projekata te na koncu prezentaciju zajedničkih rezultata i njihovo usklađivanje.

Strategija radzvoja kulture Grada Zadra donosi se za period od godine provedbe, tj. 2019. do 2026. kroz slogan Gradimo kulturu.

Strategija razvoja kulture Grada Zadra Strategija razvoja kulture Grada Zadra Strategija razvoja kulture Grada Zadra