U Odsjeku za ozakonjenje zgrada i ostale poslove obavljaju se poslovi vođenja i rješavanja postupaka izdavanja rješenja o izvedenom stanju sukladno odredbama Zakona o postupanju s nezakonito izgrađenim zgradama i drugih upravnih i neupravnih postupaka u slučajevima propisanim važećim zakonima i drugim propisima donesenim na temelju zakona.

Administrativna referada
Ponedjeljkom, utorkom, srijedom i četvrtkom od 08:00 do 11:30 sati 

Referenti primaju stranke
Utorkom od 08:00 do 11:30 sati  

Referenti primaju projektante
Utorkom od 12:00 do 14:00 sati 

Pročelnik
Darko Kasap, dipl. inž. stroj.

Zamjenica pročelnika
Slavica Kardum, dipl. iur.
Tel. 023 / 208 - 031
Fax: 023 / 208 - 035
E-mail: slavica.kardum@grad-zadar.hr

Pomoćnica pročelnika za ozakonjenje zgrada i ostale poslove
Marija Pavlović Palčok, dipl. ing. građ.
Tel: 023 / 208 - 033
Fax: 023 / 208 - 035
E-mail: marija.pavlovic-palcok@grad-zadar.hr

Voditelj odsjeka za ozakonjenje zgrada i ostale poslove
Ruđer Bošković, dipl. ing. građ.
Tel: 023 / 208 - 048
Fax: 023 / 208 - 035
E-mail: ruder.boskovic@grad-zadar.hr

Referenti za administrativne poslove

Zdenka Brković - referent za pripremu građevinskih i ostalih poslova
Tel. 023 / 208 - 033
Fax: 023 / 208 - 035
E-mail: zdenka.brkovic@grad-zadar.hr

Ana Ukalović - referent za pripremu građevinskih i ostalih poslova (pristojbe, dostava)
Tel. 023 / 208-037
Fax: 023 / 208 - 035
E-mail: ana.ukalovic@grad-zadar.hr

Alida Lerga - viši referent za pripremu građevinskih i ostalih poslova (žalbe, ovjere pravomoćnosti)
Tel. 023 / 208-037
Fax: 023 / 208 - 035
E-mail: alida.lerga@grad-zadar.hr


Referenti

Referenti se petkom ne javljaju na telefon

Ime i prezime Tel. E-mail
Katarina Ercegovac 023/208-016 katarina.ercegovac@grad-zadar.hr
Maja Pilipović 023/208-018 maja.pilipovic@grad-zadar.hr
Marijana Patrk  023/208-027  marijana.patrk@grad-zadar.hr 
Robert Perica  023/208-029  robert.perica@grad-zadar.hr
Roberta Bajlo Stojanović  023/208-023  roberta.bajlo@grad-zadar.hr
Vesna Marasović  023/208-017  vesna.marasovic@grad-zadar.hr
Jure Hromin  023/208-022  jure.hromin@grad-zadar.hr