Javni poziv za kandidiranje manifestacija koje bi se sufinancirale iz Državnog proračuna Republike Hrvatske za 2015. godinu i projekcija za 2016. i 2017. godinu

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije raspisalo je Javni poziv za kandidiranje manifestacija za dodjelu bespovratnih novčanih sredstava. Javni poziv se odnosi na manifestacije koje se održavaju tijekom 2015. godine i koje u svom programu uključuju prezentaciju inovativnih i tradicijskih otočnih proizvoda kojima je Ministarstvo dodijelilo oznaku „Hrvatski otočni proizvod“.

Za korištenje bespovratnih sredstava mogu se kandidirati pravne i fizičke osobe; trgovačka društva, obrti, zadruge, udruge, ustanove, jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave te ostale pravne i fizičke osobe u Republici Hrvatskoj i izvan nje.

Najviši iznos koji se jednom organizatoru za jednu manifestaciju može odobriti putem ovog Javnog poziva je 20.000,00 kuna.

Javni poziv možete pronaći na http://www.mrrfeu.hr/default.aspx?id=8566

Javni poziv je otvoren do 15. svibnja 2015.