Odluka o dodjeli financijskih sredstava po Javnom natječaju za financiranje projekata udruga iz područja razvitka otoka na području Grada Zadra za 2018. godinu

Temeljem provedenog Javnog natječaja za financiranje projekata udruga iz područja razvitka otoka na području Grada Zadra, te evaluacije pristiglih prijava od strane Povjerenstva za ocjenjivanje zaprimljenih prijava, Gradonačelnik Grada Zadra donio je Odluku o dodjeli financijskih sredstava za realizaciju odabranih projekata udruga.

U Proračunu Grada Zadra, UO za gospodarstvo, obrtništvo i razvitak otoka, za 2018. godinu za ovu namjenu je osigurano ukupno 120.000,00 kuna, a ukupno je odobreno financiranje 17 projekata.

Predmetna Odluka i popis odobrenih projekata nalazi se u prilogu.