Odluka o dodjeli financijskih sredstava po Javnom natječaju za financiranje programa/projekata udruga iz područja zaštite okoliša-2016.

Temeljem provedenog Javnog natječaja za financiranje programa/projekata udruga iz područja zaštite okoliša, te evaluacije pristiglih prijava od strane Povjerenstva za ocjenjivanje zaprimljenih prijava, Gradonačelnik Grada Zadra donio je Odluku o dodjeli financijskih sredstava odabranim programima/projekata udruga.

U Proračunu Grada Zadra za 2016. godinu za ovu namjenu je osigurano 120.000 kuna, a od pristiglih 19 prijava, odobreno je 14 programa/projekata za financiranje.

Predmetna Odluka i popis odobrenih programa/projekata nalazi se u prilogu.