MRRFEU donijelo Odluku o dodjeli prava uporabe oznake „Hrvatski otočni proizvod“ za 2017.
Među dobitnicima dva proizvođača sa zadarskih otoka.

26. srpnja 2017. Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije objavilo je Odluku o dodjeli prava uporabe oznake „Hrvatski otočni proizvod“ za 2017. godinu. Među ukupno 73 dobitnika prava uporabe oznake HOP, nalaze se i dva proizvođača sa zadarskih otoka: ARANEA d.o.o. Silba – za liniju toretini, kekse, svježu i suhu paštu i OPG Filip Simičić, Mala Rava, Rava-za eterično ulje mirte, te im ovim putem čestitamo.

Podsjećamo sve nositelje ove oznake s administrativnog područja Grada Zadra na otvoreni Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu potpora za promicanje HOP-a s područja zadarskih otoka za 2017. godinu, s rokom podnošenja zahtjeva do 28. prosinca 2017.

Više o projektu OVDJE.