Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu potpora za promicanje HOP-a s područja zadarskih otoka

Upravni odjel za razvitak otoka i zaštitu okoliša Grada Zadra objavio je Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu potpora za promicanje "Hrvatskog otočnog proizvoda s područja zadarskih otoka.

Pozivaju se svi postojeći i budući nositelji oznake "Hrvatskog otočnog proizvoda" s područja otoka Silba, Olib, Premuda, Ist, Molat, Iž i Rava na podnošenje zahtjeva za dodjelu potpore u svrhu financiranja i sufinanciranja troškova ishodovanja oznake HOP za svoj proizvod i sudjelovanja na manifestacijama u svrhu promidžbe svog proizvoda s oznakom HOP.

U tu svrhu je u proračunu Grada Zadra, UO za razvitak otoka i zaštitu okoliša, za 2016. godinu, osigurano 30.000,00 kuna.