SREDNJOŠKOLCI, SUDJELUJTE U MJUZIKLU!

Dragi učenici zadarskih srednjih škola, polaznici i polaznice udruga u kulturi u dobi od 14. do 18. godina,

Grad Zadar s koprodukcijskim partnerima HNK Zadar, Koncertnim uredom Zadar i udrugom Drama plus te u partnerstvu s TZ grada Zadra, vas poziva na sudjelovanje u radionicama koje će poslužiti kao predselekcija za sudjelovanje u mjuziklu!

Radionice će održati pjevački, plesni i glumački pedagozi i instruktori Lina Waghorne i Kenneth Christie iz Dundeeja (UK, Škotska), grada prijatelja Grada Zadra i odabrati 50 do 60 učenika, koji će sudjelovati u produkciji mjuzikla čija se premijera očekuje u travnju 2023. na daskama HNK Zadar!

Radionice će se održati od četvrtka 2. do subote 4. veljače 2023.

Za sudjelovanje na radionicama nije potrebno nikakvo prethodno glumačko i scensko iskustvo već je dovoljno iskazati dobru volju i želju za glumačkim, pjevačkim i/ili plesnim izričajem kao i veliku želju za radom na mjuziklu.

Veselimo se vašem odazivu i susretu na radionicama!

Kontakt mail: kultura@grad-zadar.hr

Donosimo detaljan raspored radionica:

Četvrtak, 2. veljače, 2023.

10.45-12.45 h

TEHNIČKA ŠKOLA ZADAR, STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆA

I OBRTNIČKA ŠKOLA GOJKA MATULINE

U Tehničkoj školi Zadar

Ul. Nikole Tesle 9

13.00-14.00 h

PRIVATNA GIMNAZIJA NOVA S PRAVOM JAVNOSTI

U Privatnoj gimnaziji Nova

Splitska ul. 1

16.30-18.30 h

POLJOPRIVREDNA, PREHRAMBENA I VETERINARSKA ŠKOLA STANKA OŽANIĆA, MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA  i KLASIČNA GIMNAZIJA IVANA PAVLA II ZADAR

U Poljoprivrednoj prehrambenoj i veterinarskoj školi Stanka Ožanića

Ul. dr. Franje Tuđmana 24/h

Petak, 3. veljače, 2023.

10.30-12.30 h

GIMNAZIJA J. BARAKOVIĆA, GIMNAZIJA V. NAZORA, PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA I ŠKOLA

PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA I POMORSKA ŠKOLA

U Multimedijskoj dvorani Gimnazije Juraj Barakovića

15.30-16.30 h

EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA, HOTELIJERSKO-TURISTIČKA  I UGOSTITELJSKA ŠKOLA i GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR

U Ekonomsko – birotehničkoj i Hotelijersko – turističkoj školi

Ul. Antuna Gustava Matoša

Subota, 4. veljače, 2023.

10:00-14.00 h

ČLANOVI UDRUGA U KULTURI, UČENICI GLAZBENE ŠKOLE BLAGOJE BERSA, POJEDINCI U DOBI 14-18 GODINA

U Hrvatskom narodnom kazalištu Zadar

Široka ulica 8

SREDNJOŠKOLCI, SUDJELUJTE U MJUZIKLU! SREDNJOŠKOLCI, SUDJELUJTE U MJUZIKLU! SREDNJOŠKOLCI, SUDJELUJTE U MJUZIKLU! SREDNJOŠKOLCI, SUDJELUJTE U MJUZIKLU!