Održana prva ovogodišnja sjednica Vijeća Glazbenih večeri u sv. Donatu
Nova predsjednica Vijeća Glazbenih večeri u sv. Donatu je Dina Bušić.

Danas je, u Maloj vijećnici, s početkom u 13 sati, održana prva sjednica Vijeća Glazbenih večeri u sv. Donatu u novom sazivu, koji čine: gradonačelnik Grada Zadra, Branko Dukić, Linda Ivić Bijuklić, Melita Ivković, Jelka Milošević, Ante Ćurković, Dina Bušić i Jurica Šoša.

Vijeće, koje je danas bilo u punom broju, jednoglasno je izabralo v. d. pročelnicu UO za kulturu i šport Grada Zadra, Dinu Bušić, za predsjednicu tog tijela.

Dina Bušić se zahvalila na povjerenju svim članovima Vijeća: „Glazbene večeri u sv. Donatu su, u poslu, moja prva ljubav. S obzirom na to da na različitim poslovima, na Večerima, radim još od studentskih dana, izuzetno sam počašćena što i danas, svojim radom, imam priliku doprinijeti ovoj, za Grad Zadar, neizmjerno važnoj glazbenoj manifestaciji.“

Na sastanku je usvojeno konačno izvješće prošlogodišnjeg izdanja Večeri, a umjetnički ravnatelj, Jurica Šoša, predstavio je nacrt programa ovogodišnjih, 59. Glazbenih večeri u sv. Donatu.

Održana prva ovogodišnja sjednica Vijeća Glazbenih večeri u sv. Donatu